Zamknij

Stolarz

Nr oferty: StPr/19/0382Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: produkcja frontów meblowych, szlifowanie i oklejanie forntów meblowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 08.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Wolności 44, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Barbara Rym-Jeżowska
      Numer telefonu: 566900405
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Protokołowanie na posiedzeniach i rozprawach. Przygotowywanie projektów pismo oraz korespondencji do wysyłki. Obsługa urządzeń biurowych takich jak komputer, drukarka, skander, fax i inne. Zszywanie a
      StPr/19/0451
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Doradztwo i obsługa klienta. Praca na komputerze. Obsługa systemu PS Market. Usługi komercyjne płatności rachunków. Obsługa totalizatora. Miejsce odbywania stażu: Handel i Usługi Kamil Szwałek ul. S
      StPr/19/0452

      sprzedaż artykułow branży instalacyjno-sanitarnej
      StPr/19/0448
      data rozpoczęcia pracy od 18.09.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Utrzymanie linii do sortowania odpadów w gotowości do pracy poprzez konserwację,smarowanie,naprawy itp.Wykonywanie przeglądów i napraw w maszynach i urządzeniach pracujących przy sortowni poprzez wymi
      StPr/19/0444
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      wykończenie robót murarskich:ścianki działowe,zabudowy,kładzenie gładzi,roboty malarskie,roboty podłogowe,szpachlowanie,przygotowanie ścian i sufitów.Praca na terenie Powiatu w zalezności od zleceń.
      StPr/19/0436
      data rozpoczęcia pracy od 10.09.2019

      sprzedaż towaru w sklepie spożywczo-przemysłowym
      StPr/19/0432
      data rozpoczęcia pracy od 05.09.2019
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      przygotowywanie posiłków,obsługa urządzeń kuchennych,dbanie o porządek,obsługa kasy fiskalnej
      StPr/19/0420
      data rozpoczęcia pracy od 30.08.2019

      sprzedaż leków
      StPr/19/0410
      data rozpoczęcia pracy od 28.08.2019
      wynagrodzenie od od 1 800 PLN

      przygotowanie samochodu do jazdy,nadzór nad załadunkiem,prowadzenie samochodu ciężarowego zgodnie z uprawnieniami,prowadzenie dokumentacji.
      StPr/19/0411
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      prace wykończeniowe ogólnobudowlane:malowanie,montaż płyt,montaż listew,,gipsowanie,układanie i naprawa glazury,szpachlowanie.
      StPr/19/0399
      data rozpoczęcia pracy od 22.08.2019
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN