Zamknij

Elektryk

Nr oferty: StPr/19/0357Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 1-go Maja 67, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zakres zadań elektryka w zakładzie produkcyjnym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 350 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: elektryk
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MAREK JASIŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO ZAOPATRZENIOWE MARK-POL
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 1-go Maja 67, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Marek Jasiński
    Numer telefonu: 566890700
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Zapoznanie z strukturą organizacyjną gabinetu kosmetycznego. Przeprowadzanie diagnozy kosmetycznej, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp - manicur klasyczny, hybrydowy. Wykonywanie zdob
    StPr/19/0389
    data rozpoczęcia pracy od 04.09.2019
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    prace wykończeniowe ogólnobudowlane:malowanie,montaż płyt,montaż listew,,gipsowanie,układanie i naprawa glazury,szpachlowanie.
    StPr/19/0399
    data rozpoczęcia pracy od 22.08.2019
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    odbiór odpadów,opróżnianie pojemników,załadunek zawartości pojemników,wywóz odpadów do zakładu utylizacji,utrzymanie pojazdu w czystości.
    StPr/19/0398
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    prowadzenie pojazdu specjalnego-śmieciarki,transport odpadów na terenie Gminy Ryńsk,wywóz odpadów do zakładu utylizacyjnego
    StPr/19/0397
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    z
    StPr/19/0395
    data rozpoczęcia pracy od 02.09.2019
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    z
    StPr/19/0384

    produkcja frontów meblowych, szlifowanie i oklejanie forntów meblowych
    StPr/19/0382
    data rozpoczęcia pracy od 08.08.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    wykładanie towaru na półkach sklepowych,czynności porządkowe
    StPr/19/0376
    data rozpoczęcia pracy od 16.08.2019
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    przygotowywanie posiłków, nadzór nad jakością zamówionej żywności, ustalanie estetycznych sposobów podawania potraw, nadzorowanie świeżości używanych składników spożywczych
    StPr/19/0367
    data rozpoczęcia pracy od 12.08.2019
    wynagrodzenie od od 2 632 PLN

    pomoc w przygotowywaniu potraw
    StPr/19/0366