Zamknij

Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Nr oferty: StPr/19/0282Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 1-go Maja 67, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn i urzadzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 06.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 450 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • gimnazjalne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MAREK JASIŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO ZAOPATRZENIOWE MARK-POL
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 1-go Maja 67, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Marek Jasiński
    Numer telefonu: 566890700
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    z
    StPr/19/0299
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2019
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: - obsługa stanowiska do spraw interesantów, - opracowywanie wniosków składanych przez interesantów, - przyjmowanie i kompletowanie dokumentacji związanej z
    StPr/19/3410
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    dostawa towaru
    StPr/19/0296

    prace remontowo-budowlane
    StPr/19/0295
    data rozpoczęcia pracy od 12.06.2019
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN

    Przygotowywanie stanowiska pracy, przyjmowanie towarów, wydawanie towarów z magazynu. Miejsce odbywania stażu: PPHU "KRYSTAL" Alfred Kociołek ul. Chełmińska 24, 87-200 Wąbrzeźno
    StPr/19/0293
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    pomoc przy organizacji wyjazdów edukacyjno-integracyjnych/praca 16 godz.miesięcznie przez okres 7 m-cy
    StPr/19/0294
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    Zapoznanie się z obsługą urządzeń biurowych, centrali telefonicznej, kserokopiarki. Tworzenie projektów pism. Zapoznanie się z wystawianiem i ewidencją faktur. Zapoznanie się z rozliczaniem kosztów e
    StPr/19/0297
    data rozpoczęcia pracy od 15.07.2019

    spawanie metodąMIG/MAG
    StPr/19/0291
    data rozpoczęcia pracy od 11.06.2019
    wynagrodzenie od od 2 880 PLN

    czynności opiekuńczo-pielęgnacyjne nad osobami starszymi w zakładzie opiekuńczo-pielęgnacyjnym.
    StPr/19/0292

    Zapoznanie się z dokumentacją obowiązującą w zakładzie, zapoznanie się ze sposobem wydawania i przyjmowania towarów, przygotowanie towarów do wysyłki, pakowanie, paletowanie, nauka wystawiania dokumen
    StPr/19/0286