Zamknij

Kierowca samochodu dostawczego

Nr oferty: StPr/19/0253Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 1-go Maja 62A, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przewóz rzeczy na terenie UE
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 05.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • kierowca kat.B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • gimnazjalne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Usługi Transportowe Mariusz Gołębiewski
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Józefa Piłsudskiego 12, 87-220 Radzyń Chełmiński, powiat: grudziądzki, woj: kuja
      Osoba do kontaktu: Mariusz Gołębiewski
      Numer telefonu: 667960547
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      wykładanie towaru na półkach sklepowych,czynności porządkowe
      StPr/19/0376
      data rozpoczęcia pracy od 16.08.2019
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Rejestracja pacjentów na zabiegi rehabilitacyjne, prowadzenie dokumentacji medycznej, w tym dokumentacje w systemie informatycznym, sporządzanie odpisów dokumentacji medycznej, zabezpieczenie dokument
      StPr/19/0369
      data rozpoczęcia pracy od 19.08.2019
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      przygotowywanie posiłków, nadzór nad jakością zamówionej żywności, ustalanie estetycznych sposobów podawania potraw, nadzorowanie świeżości używanych składników spożywczych
      StPr/19/0367
      data rozpoczęcia pracy od 12.08.2019
      wynagrodzenie od od 2 632 PLN

      pomoc w przygotowywaniu potraw
      StPr/19/0366
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      prace ślusarskie w zakładzie produkcyjnym
      StPr/19/0359
      data rozpoczęcia pracy od 02.08.2019

      załadunek,rozładunek,dostarczanie towaru
      StPr/19/0358
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2019
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      zakres zadań elektryka w zakładzie produkcyjnym
      StPr/19/0357
      wynagrodzenie od od 2 350 PLN

      szycie odzieży roboczej letniej i zimowej
      StPr/19/0354
      data rozpoczęcia pracy od 15.08.2019

      zakres obowiązków nauczyciela w szkole ponadpodstawowej
      StPr/19/0347
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
      wynagrodzenie od od 2 538 PLN

      operator maszyn sterowanych numerycznie-SCM Windor 20
      StPr/19/0328