Zamknij

Fizjoterapeuta

Nr oferty: StPr/19/0239Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Ojca Bernarda 7B, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Pomoc przy prowadzeniu gabinetu rehabilitacji i fizjoterapii
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Fizjoterapia
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Centrum Rehabilitacji Anna Bytnar
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Ojca Bernarda 7B, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Bytnar Anna
    Numer telefonu: 601882086
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    przewóz rzeczy na terenie UE
    StPr/19/0253
    data rozpoczęcia pracy od 05.06.2019
    wynagrodzenie od od 5 600 PLN

    obsługa autobusu,znajomość i stosowanie przepisów ruchu drogowego,dbanie o bezpieczeństwo własne i pasażerów
    StPr/19/0240
    data rozpoczęcia pracy od 20.05.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    wykonywanie czynności kancelaryjno-biurowych, obsługa aplikacji biurowych; sporządzanie projektów pism; zapewnienie sprawnego obiegu wpływających i sporządzonych dokumentów procesowych i innych d
    StPr/19/1293
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2019

    -sprawowanie opieki nad podopiecznym, -organizowanie czasu wolnego, -uczestnictwo w prostych pracach: sprzątanie, gotowanie, zakupy
    27/5/2019
    wynagrodzenie od 6 000 - 7 000 PLN

    zgodny
    StPr/19/1143
    data rozpoczęcia pracy od 16.05.2019

    Pomoc przy prowadzeniu gabinetu rehabilitacji i fizjoterapii
    StPr/19/0239
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    obsługa klienta w restauracji,przygotowanioe zastwy do wydawania potraw,napojów,nakrywanie stołów do konsumcji,serwowanie potraw i napojów,obsługa cateringu u klienta
    StPr/19/0233
    data rozpoczęcia pracy od 09.05.2019

    serwowanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych,kawy,herbaty,wystawianie paragonów fiskalnych
    StPr/19/0232

    obsługa maszyn i urzadzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych,porozumiewanie się z zatrudnionymi pracownikami z Ukrainy oraz wykonywanie poleceń przełożonych z Ukrainy i Polski,znajomość specyfiki zakł
    StPr/19/0235
    data rozpoczęcia pracy od 08.05.2019
    wynagrodzenie od od 2 352 PLN

    wykonywanie izolacji termicznych ścian zewnętrznych obiektów budowlanych
    StPr/19/0229