Zamknij

Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Nr oferty: StPr/19/0235Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn i urzadzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych,porozumiewanie się z zatrudnionymi pracownikami z Ukrainy oraz wykonywanie poleceń przełożonych z Ukrainy i Polski,znajomość specyfiki zakł
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 08.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 352 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Język:
    • ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Wolności 44, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Barbara Rym-Jeżowska
      Numer telefonu: 566900405
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      konstruktor mechanik-wykonywanie rysunków technicznych za pomocą AUTOCAD lub SOLIDWORKS
      StPr/19/0330
      data rozpoczęcia pracy od 22.07.2019
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      ślusarz
      StPr/19/0331
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      tokarz, frezer
      StPr/19/0332

      z
      StPr/19/0333
      data rozpoczęcia pracy od 25.07.2019
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 500 PLN

      operator maszyn sterowanych numerycznie-SCM Windor 20
      StPr/19/0328
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2019
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      sprzedawca w sklepie odzieżowym
      StPr/19/0329
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      MONTAŻ, ZAKŁADANIE I SPRZEDAŻ OPON
      StPr/19/0318
      data rozpoczęcia pracy od 26.06.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      pakowanie palet,pomoc w obsłudze maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
      StPr/19/0310
      data rozpoczęcia pracy od 25.06.2019
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za: przygotowanie potraw zgodnie z przyjętymi standardami, zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług, estetykę potraw,prowadzenie racjonaln
      StPr/19/0304
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      dostawa towaru
      StPr/19/0296
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019