Zamknij

Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym

Nr oferty: StPr/19/0162Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Dąbrowskiego 2, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: pakowanie palet
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 27.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • kierowanie wózkami jezdniowymi
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile uprawnienia na wózki widłowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Randstad Polska sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Barbara Wysocka
      Numer telefonu: 603308002
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      załadunek,rozładunek,dostarczanie towaru
      StPr/19/0216
      data rozpoczęcia pracy od 23.04.2019
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      rozwożenie pieczywa
      StPr/19/0221
      data rozpoczęcia pracy od 18.04.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Miejsce odbywania stażu: ul. Wolności 44, 87-200 Wąbrzeźno -kontrola podmiotów zajmujących się produkcją,przerobem i obrotem materiałów siewnych -kontrola materiału szkółskiego w punktach sprzedaży
      StPr/19/0215
      data rozpoczęcia pracy od 02.05.2019
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      prace remontowo-budowlane,drobne prace elektryczne,naprawy hydrauliczne
      StPr/19/0202
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2019
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      zakres obowiązków elektryka
      StPr/19/0187
      data rozpoczęcia pracy od 03.04.2019
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      przygotowywanie potraw
      StPr/19/0186
      data rozpoczęcia pracy od 02.04.2019
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      lamowanie obrusów
      StPr/19/0167
      data rozpoczęcia pracy od 26.03.2019

      pakowanie palet
      StPr/19/0162
      data rozpoczęcia pracy od 27.03.2019

      toczenie elementów zgodnie z rysunkiem lub wzorem
      StPr/19/0150
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      wykonywanie rysunków technicznych za pomocą programu Solidworks,projektowanie podzespołów mechanicznych
      StPr/19/0147
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN