Zamknij

Spawacz

Nr oferty: StPr/19/0124Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 1-go Maja 71, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: spawanie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 480 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • spawacz MIG, MAG
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie mile widziane
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zakład Produkcyjno-Usługowy "HYDRO-VACUUM" Wąbrzeźno Sp.z o.o
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 1-go Maja 71, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marcin Wiśniewski
      Numer telefonu: 566881592
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv,książeczka spawacza
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      pakowanie palet
      StPr/19/0162
      data rozpoczęcia pracy od 27.03.2019
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      PSYCHOLOG W WARSZTACIE TERAPII ZAJECIOWEJ:wykonywanie obowiązków zgodnie z rozporządzeniem o warsztatach oraz ustawie o rehabilitacji zawodowej i społecznej ,prowadzenie treningów umięjetności 10 godz
      StPr/19/0154
      data rozpoczęcia pracy od 15.03.2019
      wynagrodzenie od od 900 PLN

      Miejsce odbywania stażu: pl. Jana Pawła II 12, 87-200 Wąbrzeźno -dbanie o stanowisko pracy -przygotowywanie posiłków -dbanie o sprzęt i czynności w pomieszczeniu kuchennym -opisywanie produktów -miła
      StPr/19/0153
      data rozpoczęcia pracy od 25.03.2019
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      toczenie elementów zgodnie z rysunkiem lub wzorem
      StPr/19/0150
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      wykonywanie rysunków technicznych za pomocą programu Solidworks,projektowanie podzespołów mechanicznych
      StPr/19/0147
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Naprawa,remonty maszyn i urzadzeń.Montaż urzadzeń elektrycznych i automatyki
      StPr/19/0151
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      sprzątanie pomieszczeń
      StPr/19/0139
      data rozpoczęcia pracy od 11.03.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      prace ślusarskie
      StPr/19/0133
      data rozpoczęcia pracy od 04.03.2019
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      szycie odzieży roboczej,szycie elementów odzieży,
      StPr/19/0132

      Miejsce odbywania stażu: ul. Kętrzyńskiego 121, 87-200 Wąbrzeźno -obsługa urządzeń biurowych -tworzenie projektów pism -zapoznanie się z wystawianiem i ewidencją faktur -zapoznanie się z odczytami u
      StPr/19/0128
      data rozpoczęcia pracy od 18.03.2019