Zamknij

Kucharz

Nr oferty: StPr/19/0072Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wolności 47, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za: przygotowanie potraw zgodnie z przyjętymi standardami, zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług, estetykę potraw,prowadzenie racjonaln
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: gastronomiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie gastronomiczne, minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy zesp
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Wąbrzeski Dom Kultury
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wolności 47, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Gizela Pijar
    Numer telefonu: 566881727
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    sprzedaż materiałów budowlanych
    StPr/19/0101
    data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    instruktor w Warsztacie Terapii Zajęciowej,praca w osobami niepełnosprawnymi w grupie 5 osobowej,prowadzenie treningów,terapii zgodnie z indywidualnym programem terapii i rehabilitacjii zgodnie z tema
    StPr/19/0097
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 200 PLN

    murowanie,tynkowanie,malowanie,docieplenie budynków.
    StPr/19/0099
    data rozpoczęcia pracy od 20.02.2019
    wynagrodzenie od od 3 280 PLN

    sprzedaż wyrobów cukierniczych i piekarniczych
    StPr/19/0091
    data rozpoczęcia pracy od 01.03.2019
    wynagrodzenie od od 1 150 PLN

    Miejsce odbywania stażu: ul. Wolności 19, 87-200 Wąbrzeźno -protokołowanie na posiedzeniach i rozprawach -przygotowywanie projektów pism oraz korespodencji do wysyłki -obsługa urządzeń biurowych tj.
    StPr/19/0093
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    zgodnie ze stanowiskiem i zakresem obowiązków
    StPr/19/0081
    data rozpoczęcia pracy od 06.02.2019

    -pomoc przy wykonywaniu prac biurowych -rejestr w systemie potwierdzający odbiór dokumentów -pomoc przy archiwizowaniu dokumentów -obsługa administracyjna beneficjentów
    StPr/19/0080
    data rozpoczęcia pracy od 25.02.2019

    Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za: przygotowanie potraw zgodnie z przyjętymi standardami, zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług, estetykę potraw,prowadzenie racjonaln
    StPr/19/0072
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    nadzór/organizacja działalności Kawiarni STYL WDK oraz nadzór/organizacja imprez okolicznościowych, dbałość o wysoki standard obsługi gości oraz wystrój sal przeznaczonych do prowadzenia działalności
    StPr/19/0070
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Praca w terenie,praca biurowa
    StPr/19/0065
    data rozpoczęcia pracy od 01.02.2019