Zamknij

Młodszy asystent Higieny Żywności i Żywienia

Nr oferty: StPr/19/0065Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 1-go Maja 46, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca w terenie,praca biurowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Technolog żywności,Biolog,Biotecgnolog lub Analityk Sanitarny
    Język:
    • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • obsługa komputera
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wąbrzeźnie
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: 1-go Maja 46, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Anna Nalaskowska
        Numer telefonu: 566881755
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        sprzedaż materiałów budowlanych
        StPr/19/0101
        data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        instruktor w Warsztacie Terapii Zajęciowej,praca w osobami niepełnosprawnymi w grupie 5 osobowej,prowadzenie treningów,terapii zgodnie z indywidualnym programem terapii i rehabilitacjii zgodnie z tema
        StPr/19/0097
        wynagrodzenie od 2 600 - 3 200 PLN

        murowanie,tynkowanie,malowanie,docieplenie budynków.
        StPr/19/0099
        data rozpoczęcia pracy od 20.02.2019
        wynagrodzenie od od 3 280 PLN

        sprzedaż wyrobów cukierniczych i piekarniczych
        StPr/19/0091
        data rozpoczęcia pracy od 01.03.2019
        wynagrodzenie od od 1 150 PLN

        Miejsce odbywania stażu: ul. Wolności 19, 87-200 Wąbrzeźno -protokołowanie na posiedzeniach i rozprawach -przygotowywanie projektów pism oraz korespodencji do wysyłki -obsługa urządzeń biurowych tj.
        StPr/19/0093
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        zgodnie ze stanowiskiem i zakresem obowiązków
        StPr/19/0081
        data rozpoczęcia pracy od 06.02.2019

        -pomoc przy wykonywaniu prac biurowych -rejestr w systemie potwierdzający odbiór dokumentów -pomoc przy archiwizowaniu dokumentów -obsługa administracyjna beneficjentów
        StPr/19/0080
        data rozpoczęcia pracy od 25.02.2019

        Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za: przygotowanie potraw zgodnie z przyjętymi standardami, zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług, estetykę potraw,prowadzenie racjonaln
        StPr/19/0072
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        nadzór/organizacja działalności Kawiarni STYL WDK oraz nadzór/organizacja imprez okolicznościowych, dbałość o wysoki standard obsługi gości oraz wystrój sal przeznaczonych do prowadzenia działalności
        StPr/19/0070
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Praca w terenie,praca biurowa
        StPr/19/0065
        data rozpoczęcia pracy od 01.02.2019