Zamknij

Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Nr oferty: StPr/19/0004Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 1-go Maja 67, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 03.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MAREK JASIŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO ZAOPATRZENIOWE MARK-POL
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 1-go Maja 67, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Marek Jasiński
    Numer telefonu: 566890700
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    dostarczanie do wyznaczonych punktów towaru,załadunek i rozładunek towaru na terenie kraju
    StPr/19/0032
    data rozpoczęcia pracy od 18.01.2019
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    z
    StPr/19/0027
    data rozpoczęcia pracy od 24.01.2019
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    zakres obowiązków fryzjera
    StPr/19/0007
    data rozpoczęcia pracy od 01.02.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    obsługa urządzeń obróbki metalu
    StPr/19/0006
    data rozpoczęcia pracy od 03.01.2019
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    wykonywanie badań i kontroli urządzeń w procesie produkcji i eksploatacji oraz interpretowanie wyników pomiarów, wykonywanie instalacji elektrycznych, dobieranie, użytkowanie, instalowanie i obsługiw
    StPr/19/0005
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    obsługa maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych
    StPr/19/0004
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    opieka/karmienie,czyszczenie boksów i wybiegu/nad 2 końmi w niedzielę i święta rano i popołudniu
    StPr/19/0001
    data rozpoczęcia pracy od 02.01.2019
    wynagrodzenie od od 25 PLN

    montowanie stolarki okiennej i drzwiowej
    StPr/18/0670
    data rozpoczęcia pracy od 15.01.2019
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    psycholog
    StPr/18/0644
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2018
    wynagrodzenie od od 750 PLN

    wykończenie odzieży roboczej:szycie elementów odzieży/kurtki,kamizelki.../
    StPr/18/0638
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN