Zamknij

Pracownik opiekujący się koniem

Nr oferty: StPr/19/0001Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Matejki 18, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: opieka/karmienie,czyszczenie boksów i wybiegu/nad 2 końmi w niedzielę i święta rano i popołudniu
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 0
Data rozpoczęcia: 02.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • gimnazjalne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: dośwaidczenie przy pracy z końmi,sumienność,odpowiedzialność
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Wąbrzeskie Stowarzyszenie POMOCY DZIECIOM SPECJALNEJ TROSKI
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Matejki 18, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Anna Pelka
    Numer telefonu: 501042905
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    pakowanie palet
    StPr/19/0162
    data rozpoczęcia pracy od 27.03.2019
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    PSYCHOLOG W WARSZTACIE TERAPII ZAJECIOWEJ:wykonywanie obowiązków zgodnie z rozporządzeniem o warsztatach oraz ustawie o rehabilitacji zawodowej i społecznej ,prowadzenie treningów umięjetności 10 godz
    StPr/19/0154
    data rozpoczęcia pracy od 15.03.2019
    wynagrodzenie od od 900 PLN

    Miejsce odbywania stażu: pl. Jana Pawła II 12, 87-200 Wąbrzeźno -dbanie o stanowisko pracy -przygotowywanie posiłków -dbanie o sprzęt i czynności w pomieszczeniu kuchennym -opisywanie produktów -miła
    StPr/19/0153
    data rozpoczęcia pracy od 25.03.2019
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    toczenie elementów zgodnie z rysunkiem lub wzorem
    StPr/19/0150
    data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    wykonywanie rysunków technicznych za pomocą programu Solidworks,projektowanie podzespołów mechanicznych
    StPr/19/0147
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Naprawa,remonty maszyn i urzadzeń.Montaż urzadzeń elektrycznych i automatyki
    StPr/19/0151
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    sprzątanie pomieszczeń
    StPr/19/0139
    data rozpoczęcia pracy od 11.03.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    prace ślusarskie
    StPr/19/0133
    data rozpoczęcia pracy od 04.03.2019
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    szycie odzieży roboczej,szycie elementów odzieży,
    StPr/19/0132

    Miejsce odbywania stażu: ul. Kętrzyńskiego 121, 87-200 Wąbrzeźno -obsługa urządzeń biurowych -tworzenie projektów pism -zapoznanie się z wystawianiem i ewidencją faktur -zapoznanie się z odczytami u
    StPr/19/0128
    data rozpoczęcia pracy od 18.03.2019