Zamknij

Spawacz-ślusarz

Nr oferty: StPr/18/0648Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 11 Listopada 10, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: spawanie-szlifowanie elementów konstrukcji stalowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 26.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 15,5 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • spawacz-metoda MAG
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: staż pracy mile widziany
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zakład Ślusarsko-Hydrauliczny Jerzy Krajnik
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 11 Listopada 10, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Jerzy Krajnik
      Numer telefonu: 601976042
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: książeczka spawacza,cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      wprowadzanie danych praca z komputerem
      69/11/2018
      data rozpoczęcia pracy od 30.11.2018
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      obsługa klienta na stacji paliw
      68/11/2018

      Odbieranie telefonów Obsługa gości Rozliczanie pobytów Raportowanie
      65/11/2018
      data rozpoczęcia pracy od 13.11.2018
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Roznoszenie ulotek, rozdawanie ulotek przechodnią, plakatowanie, ankietowanie
      64/10/2018
      data rozpoczęcia pracy od 31.10.2018
      wynagrodzenie od od 14 PLN

      Plakatowanie, roznoszenie ulotek, rozdawanie ulotek, praca dorywcza, praca dodatkowa
      62/10/2018
      data rozpoczęcia pracy od 18.10.2018
      wynagrodzenie od od 12 PLN

      zapraszanie na degustację
      57/10/2018
      data rozpoczęcia pracy od 08.10.2018

      -obsługa klientów -obsługa komputera -obsługa urządzeń biurowych
      53/10/2018
      data rozpoczęcia pracy od 15.10.2018
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN

      wykonywanie rysunków technicznych za pomocą programu solidworks projektowanie podzespołów mechanicznych
      StPr/18/0663
      data rozpoczęcia pracy od 15.12.2018
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Sprzedawca
      StPr/18/1097
      data rozpoczęcia pracy od 07.12.2018

      spawanie-szlifowanie elementów konstrukcji stalowych
      StPr/18/0648
      data rozpoczęcia pracy od 26.11.2018
      wynagrodzenie od od 15,5 PLN