Zamknij

Psycholog

Nr oferty: StPr/18/0644Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Matejki 18, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: psycholog
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 01.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 750 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Zawód:
    • Psycholog
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Wąbrzeskie Stowarzyszenie POMOCY DZIECIOM SPECJALNEJ TROSKI
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Matejki 18, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Anna Pelka
      Numer telefonu: 501042905
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      wykonywanie rysunków technicznych za pomocą programu solidworks projektowanie podzespołów mechanicznych
      StPr/18/0663
      data rozpoczęcia pracy od 15.12.2018
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Sprzedawca
      StPr/18/1097
      data rozpoczęcia pracy od 07.12.2018
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      spawanie-szlifowanie elementów konstrukcji stalowych
      StPr/18/0648
      data rozpoczęcia pracy od 26.11.2018
      wynagrodzenie od od 15,5 PLN

      prace mechaniczne
      StPr/18/0647
      data rozpoczęcia pracy od 23.11.2018
      wynagrodzenie od 2 100 - 3 500 PLN

      psycholog
      StPr/18/0644
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2018
      wynagrodzenie od od 750 PLN

      wykończenie odzieży roboczej:szycie elementów odzieży/kurtki,kamizelki.../
      StPr/18/0638

      osbsługa klienta,sprzedaż towaru w sklepie spożywczym
      StPr/18/0632
      data rozpoczęcia pracy od 14.11.2018

      montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną diagnozowanie i naprawa instalacji, wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacja sieci elektrycznych konserwacja oraz naprawa lin
      StPr/18/0592
      data rozpoczęcia pracy od 10.10.2018
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Znajomość prawa budowlanego, znajomość programu 3D, 2D(auto cad), nadzór nad pracownikami budowlanymi, prowadzenie książek obiektów wielkoobszarowych
      StPr/18/0574
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2018

      roboty remontowo-budowlane
      StPr/18/0567
      data rozpoczęcia pracy od 21.09.2018
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN