Zamknij

Pracownik obsługi obiektu rekreacyjno-sportowego

Nr oferty: StPr/18/0454Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sportowa 10, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta, praca w kawiarence, recepcji, utrzymanie czystości w zakładzie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.55
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 22
Data rozpoczęcia: 03.08.2018
Wynagrodzenie brutto: od 1 155 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Zakład Aktywności Zawodowej
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Sportowa 10, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 56 471 9778
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    wykonywanie rysunków technicznych za pomocą programu solidworks projektowanie podzespołów mechanicznych
    StPr/18/0663
    data rozpoczęcia pracy od 15.12.2018
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Sprzedawca
    StPr/18/1097
    data rozpoczęcia pracy od 07.12.2018
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    spawanie-szlifowanie elementów konstrukcji stalowych
    StPr/18/0648
    data rozpoczęcia pracy od 26.11.2018
    wynagrodzenie od od 15,5 PLN

    prace mechaniczne
    StPr/18/0647
    data rozpoczęcia pracy od 23.11.2018
    wynagrodzenie od 2 100 - 3 500 PLN

    psycholog
    StPr/18/0644
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2018
    wynagrodzenie od od 750 PLN

    wykończenie odzieży roboczej:szycie elementów odzieży/kurtki,kamizelki.../
    StPr/18/0638

    osbsługa klienta,sprzedaż towaru w sklepie spożywczym
    StPr/18/0632
    data rozpoczęcia pracy od 14.11.2018

    montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną diagnozowanie i naprawa instalacji, wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacja sieci elektrycznych konserwacja oraz naprawa lin
    StPr/18/0592
    data rozpoczęcia pracy od 10.10.2018
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    Znajomość prawa budowlanego, znajomość programu 3D, 2D(auto cad), nadzór nad pracownikami budowlanymi, prowadzenie książek obiektów wielkoobszarowych
    StPr/18/0574
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2018

    roboty remontowo-budowlane
    StPr/18/0567
    data rozpoczęcia pracy od 21.09.2018
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN