Zamknij

Lekcja ekologii w Wąbrzeskim Domu Kultury

08:40, 19.11.2018 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

8 listopada uczniowie wąbrzeskich szkół wzięli udział w „żywej” lekcji przyrody przeprowadzonej przez pracownika Nadleśnictwa Golub – Dobrzyń p. Iwonę Kałużną.

Ścieżka ekologiczna okalająca Wąbrzeski Dom Kultury stała się miejscem, gdzie zarówno młodzi jak i nieco starsi mieszkańcy miasta mogą poszerzać zainteresowania przyrodnicze. Tym razem jednak to najmłodsi wąbrzeźnianie skorzystali z okazji do pogłębienia wiedzy i udziału w przygotowanych specjalnie dla nich zabawach i konkursach. Wspólne rozwiązywanie zagadek dotyczących ochrony środowiska czy też zagadnień ekologicznych budziło wiele pytań ale też sprawiało dużo radości. Największym zainteresowaniem cieszyło się koło wiedzy, przy którym losowano kategorię, a wraz z nią pytanie, które po udzieleniu prawidłowej odpowiedzi było nagradzane.

Jak się okazało uczestnicy wiedzieli jakie prawa obowiązują w otaczającym nas środowisku i jak należy o nie dbać. Mamy nadzieję, że każdy mógł oprócz dobrej zabawy dowiedzieć się czegoś ciekawego i pożytecznego. A Państwa zapraszamy do odwiedzania zieleńca wokół domu kultury

(K.T)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© wabrzezno365.pl | Prawa zastrzeżone