Zamknij

Czy warto korzystać z darmowych pożyczek?

19:54, 15.08.2018 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. Nadesłane

Wiele firm wyspecjalizowanych w pożyczaniu gotówki przez internet posiada w swojej ofercie pierwszą pożyczkę za darmo – stanowi to skuteczny sposób, aby zachęcić potencjalnego klienta do skorzystania z pożyczki online. Pierwsza pożyczka za darmo jest korzystna także dla konsumenta, który unika wszelkich opłat w postaci prowizji czy odsetek od pożyczanej gotówki jeżeli tylko środki finansowe spłaci w wymaganym terminie.

Z darmowej pożyczki skorzystamy przez internet

Rośnie liczba odpowiedzialnych i świadomych pożyczkobiorców, którzy szukają najkorzystniejszych rozwiązań pożyczkowych. W internecie znajdziemy wiele instytucji pożyczkowych oferujących wiele atrakcyjnych promocji ukierunkowanych na nowych klientów. Kiedy staramy się o wsparcie finansowe warto skorzystać z rozwiązania jakim są pożyczki udzielane za darmo pozwalające zaoszczędzić na kosztach związanych z zaciąganymi zobowiązaniami finansowymi. Z racji tego, że pożyczki online cieszą się coraz większą popularnością, klienci stawiają na szczególnie atrakcyjne pożyczki za 0 złotych. Jedną z firm pozabankowych oferujących pierwszą pożyczkę za darmo jest www.viasms.pl, która udostępniająca gotówkę w wysokości 1500 złotych bez żadnych odsetek. Darmowa pożyczka oznacza, że oddamy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy jeżeli tylko zwrócimy pieniądze w ciągu 30 dni.

Dlaczego oferowane są darmowe pożyczki?

Firmy pożyczkowe udzielające finansowania przez internet rywalizują o przyciągnięcie jak największej ilości nowych klientów czego efektem są darmowe chwilówki. Nieoprocentowane pożyczki dotyczą zobowiązań krótkoterminowych, czyli szybkich pożyczek gotówkowych udzielanych najczęściej na okres 1 miesiąca. Oczywiście istnieje limit ograniczający maksymalną kwotę, którą możemy pożyczyć bez kosztów oraz termin w jakim jesteśmy zobowiązani zwrócić pieniądze pożyczone na preferencyjnych warunkach. Niewątpliwie darmowe pożyczki stanowią świetną okazją to przetestowania zasad oraz mechanizmów na jakich udzielane są internetowe pożyczki. Korzystając z pożyczki za darmo możemy przekonać się w praktyce czy instytucje pozabankowe rzeczywiście udzielają finansowania tak szybko i wygodnie jak zapewniają to w reklamach. Dodatkowo pozyskane w ten sposób środki finansowe można przeznaczyć na dowolny cel. Firmy pożyczkowe liczą, że dzięki darmowym pożyczkom nie tylko poszerzą bazę obsługiwanych przez siebie klientów, ale również duża część przyciągniętych w ten sposób nowych pożyczkobiorców nie zakończy współpracy na pierwszej promocyjnej pożyczce.

Czy warto skorzystać z darmowej pożyczki?

Kiedy zastawiamy się nad skorzystaniem z darmowej pożyczki warto wziąć pod uwagę nie tylko to, że taka pożyczka pozabankowa jest bezkosztowa, ale również spojrzeć na szereg dodatkowych korzyści. Przede wszystkim zaciągnięcie pożyczki i spłata jej na czas poprawia naszą historię kredytową. Na podstawie historii kredytowej instytucje finansowe decydują o warunkach na jakich udzielają kredytów gotówkowych czy pożyczek ratalnych. Ponadto większość firm reprezentujących sektor pozabankowy zainteresowana jest nawiązaniem dłużej współpracy z klientem, któremu udzieliła pożyczki za darmo oferując różnego rodzaju programy lojalnościowe. Konsumenci, którzy zdecydują się na dalsze korzystanie z usług danego pożyczkodawcy mogą liczyć na wyższe limity pożyczanych środków finansowych. Kiedy planujemy zaciągać kolejne pożyczki możemy również spodziewać się niższej prowizji czy korzystniejszego oprocentowania. Wiele promocji związanych z udzielaniem pożyczek na preferencyjnych warunkach dla stałych klientów związana jest z okresami wakacyjnymi czy świątecznymi. Przez cały okres naszej współpracy z instytucją pożyczkową możemy także liczyć na wsparcie w zakresie edukacji finansowej związanej z bezpieczeństwem pożyczania w sieci czy planowania naszych finansów osobistych.

Z pożyczki za darmo skorzystają tylko osoby sumienne

Osoby sumienne to takie, które spłacą pierwszą darmową pożyczkę w ciągu wymaganych 30 dni. Splata pieniędzy na czas pozwala w pełni wykorzystać potencjał pożyczki udzielonej za darmo i gwarantuje sporą oszczędnością pieniędzy związaną z uniknięciem kosztów od zaciągniętego zobowiązania. W przypadku problemów ze zwrotem pożyczonej gotówki narażamy się na szereg konsekwencji skutkujących koniecznością poniesienia karnych odsetek z tytułu zwłoki. Dzieje się tak dlatego, że większość promocji związanych z pożyczką 0% nie przewiduje możliwości jej przedłużenia. Dodatkowo dane nierzetelnych pożyczkobiorców, którzy nie będą w stanie wywiązać się z terminu spłaty pożyczki mogą trafić na „czarne listy” dłużników, czyli do baz BIK, BIG czy KRD. Może to utrudnić uzyskanie kolejnego wsparcia tego typu. Dlatego zanim zdecydujemy się skorzystać z darmowej pożyczki powinniśmy wiedzieć co możemy zyskać, a co stracić. Szybkie pożyczki za darmo są szczególnie polecane osobom, które są pewne, że znajdą nadwyżkę budżetową, która bez problemów pozwoli pokryć zaciągniętą pierwszą pożyczkę i wyjść na zero.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© wabrzezno365.pl | Prawa zastrzeżone