Zamknij

Inauguracja. Ślubowanie burmistrza i radnych. Wiemy kto przewodniczącą Rady Miasta

20:08, 19.11.2018 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Inauguracyjna sesja Rady Miasta odbyła się na sali kolumnowej Wąbrzeskiego Domu Kultury. Ślubowanie złożyli dziś wszyscy radni VIII kadencji oraz burmistrz Tomasz Zygnarowski. W głosowaniu wyłoniono przewodniczącą Rady, którą została Aleksandra Basikowska. Uzyskała 10 z 15 głosów.

Sesja miała uroczysty charakter, nowo wybrany burmistrz w kilku zdaniach odniósł się do rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i wskazał jakimi wartościami będzie kierował się zarządzając miastem.

Nowością była możliwość obserwowania obrad na żywo, od tej kadencji to wymóg obowiązujący wszystkie sesje w całym kraju. Relacje można obserwować na kanale YouTube oraz na stronach urzędu miasta.

Foto: Mikella Studio Fotograficzne

(K.T)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

Unia fansUnia fans

0 0

Wynik glosowania 10-5? Czyzby ktos zdradzil burmistrza??? Toż to szok 21:06, 19.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© wabrzezno365.pl | Prawa zastrzeżone