Zamknij

Złodzieje wpadli nie tylko z łupem ale i z narkotykami

20:55, 16.11.2018 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju oraz poręczenie majątkowe – to środki zapobiegawcze, które wobec sprawców zastosował Prokurator Rejonowy w Wąbrzeźnie.

Na początku listopada 2018 roku Komenda Powiatowa Policji w Wąbrzeźnie została powiadomiona  o kradzieży elektronarzędzi o łącznej wartości 2450zł z terenu jednego z gospodarstw naszego powiatu. W wyniku wnikliwej pracy wąbrzeskich kryminalnych -sprawcy zostali ustaleni, a skradzione mienie odzyskane. Przy okazji czynności wykonywanych do sprawy okazało się, że  dwaj młodzi mężczyźni, mieszkańcy powiatu golubsko-dobrzyńskiego, „działali” również na swoim terenie. To tam włamywali się do altanek działkowych, z terenu jednego z gospodarstw domowych  ukradli olej napędowy, na innym zbili szybę w ładowarce.  
Wąbrzescy kryminalni odzyskali część skradzionych rzeczy. Ustalili też pasera, który kupował łupy z powyższych przestępstw.
Jakby tego było mało –  u jednego ze sprawców w trakcie przeszukania policjanci znaleźli 1,39 grama amfetaminy.

Prokurator Rejonowy w Wąbrzeźnie wobec sprawców zastosował dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju oraz poręczenie majątkowe. Za swoje czyny odpowiedzą przed wąbrzeskim sądem.

Publikacja: Monika Zielińska,

źródło: KPP Wąbrzeźno

(K.T)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© wabrzezno365.pl | Prawa zastrzeżone