Zamknij

Jest moc! Genialny występ wąbrzeskich Molekuł przed koncertem Gwiazdy

21:30, 11.06.2018 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Tuż przed występem Gwiazdy muzyki POP Sylwii Grzeszczak podczas finałowych Dni Wąbrzeźna energetyczny koncert dał wąbrzeski rockowy zespół Molekuły. To młoda formacja, złożona z doświadczonych muzyków, parających się graniem od wielu lat.

Molekuły tworzą rodowici Wąbrzeźnianie: Asia, Michał, Mariusz i Marcin. - Zespół w obecnym składzie gra od maja 2017 roku, napisał w tym czasie 12 utworów i aktualnie pracuje nad nowymi. Kilka miesięcy temu zaprezentowali się podczas brodnickiego przeglądu muzycznego Open Music 2018.

Niedawno opublikowali w Internecie swój pierwszy video klip do piosenki "Silniejsze niż miłość". W najbliższych planach mają nagranie debiutanckiej płyty oraz koncerty.

Występ podczas tegorocznych Dni Wąbrzeźna był dla nas niesamowitym przeżyciem. Biorąc pod uwagę fakt, że było to największe wydarzenie, w jakim zespół MOLEKUŁY brał dotąd udział - emocje sięgały zenitu. Jednak warto było czekać na ten moment, wspólnie tworzyć i pracować nad naszymi utworami przez ostatni rok.

Poza tym publiczność i piękna pogoda dopisały, mieliśmy dużą scenę i profesjonalne nagłośnienie, czego więcej może chcieć artysta wychodzący na scenę? Może tylko więcej czasu, ponieważ mamy już 12 swoich autorskich utworów (a dwa kolejne w trakcie opracowania), a zaprezentowaliśmy tego dnia jedynie 7 z nich. Mamy jednak nadzieję, że nasz występ pokazał publiczności kierunek, w jakim podążają MOLEKUŁY, rozbudził wyobraźnię i chęci, by poznać kolejne nasze kawałki. Uznanie należy się wąbrzeskiej publiczności, która tak licznie przybyła tego dnia na stadion, a także organizatorowi imprezy, który zadbał o profesjonalny poziom techniczny, dzięki czemu nasza muzyka mogła odpowiednio zabrzmieć. Wobec takich okoliczności nie mogliśmy zawieść.

Mówi Joanna, wokalistka zespołu.

 

Bardzo nam zależało, by jak najlepiej wypaść przed naszą wąbrzeską publiką. I chyba się udało, bo recenzje naszego występu są entuzjastyczne, co nas niezwykle cieszy i zachęca do dalszej pracy.

Marcin, gitarzysta

 

Ze swojej strony również przekazujemy gratulacje, to był naprawdę porządny kawał rockowej muzyki. Zobaczcie sami co się działo, zdjęcia poniżej

(K.T)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

ZachwyconaZachwycona

4 1

Joasia ma mega głos.Czasem nawet brzmi jak Agnieszka Chylińska ???? , a Marcina solówki przyprawiają o dreszcze????. 08:56, 12.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© wabrzezno365.pl | Prawa zastrzeżone