Zamknij

konserwator

Nr oferty: StPr/18/0581Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Królowej Jadwigi 9, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: utrzymanie czystości na terenie i wokół obiektu:zamiatanie,odśnieżanie,dokonywanie drobnych napraw,wymiana opon,wyjzdy do Bydgoszczy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 02.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • KURS PRAWA JAZDY B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Komenda Powiatowa Policji Wąbrzeźno
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Królowej Jadwigi 9, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 566877255
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie ,cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      z
      StPr/18/0598
      data rozpoczęcia pracy od 23.10.2018
      wynagrodzenie od do 2 100 PLN

      montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną diagnozowanie i naprawa instalacji, wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacja sieci elektrycznych konserwacja oraz naprawa lin
      StPr/18/0592
      data rozpoczęcia pracy od 10.10.2018
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      sprzedaż artykułów spożywczych,obsługa kasy fiskalnej
      StPr/18/0588
      data rozpoczęcia pracy od 09.10.2018
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      przetwarzanie i pakowanie ryb
      StPr/18/0590

      przygotowanie dań zgodnie z zamówieniem klienta
      StPr/18/0584
      data rozpoczęcia pracy od 08.10.2018

      naliczanie płac:wynagrodzenia pracowników,umowy zlecenia i umowy o dzieło,naliczanie składek ZUS,sporządzanie PIT 11,pit -4R,PIT -8ar,obsługa programu optima,płatnik,exel,sporzadzanie przelewów bankow
      StPr/18/0586
      data rozpoczęcia pracy od 05.11.2018
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      utrzymanie czystości na terenie i wokół obiektu:zamiatanie,odśnieżanie,dokonywanie drobnych napraw,wymiana opon,wyjzdy do Bydgoszczy.
      StPr/18/0581
      data rozpoczęcia pracy od 02.11.2018

      prace ślusarsko-spawalnicze
      StPr/18/0579
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2018
      wynagrodzenie od od 15,5 PLN

      Znajomość prawa budowlanego, znajomość programu 3D, 2D(auto cad), nadzór nad pracownikami budowlanymi, prowadzenie książek obiektów wielkoobszarowych
      StPr/18/0574
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2018

      Pakowanie węgla na wagowózkowniku,pakowanie węgla ręczne,sprzedaż węgla,dowóz spakowanego węgla do klienta.
      StPr/18/0571
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN