Zamknij

Pracownik agencji pracy tymczasowej-pracownik pomocniczy

Nr oferty: StPr/18/0549Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Dąbrowskiego 2, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: pakowanie palet,obsługa maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych/po przyuczeniu/
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • operator wózków widłowych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Randstad Polska sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Dąbrowskiego 2, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Barbara Wysocka
      Numer telefonu: 603308002
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      z
      StPr/18/0633
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2018
      wynagrodzenie od do 2 300 PLN

      nauczyciel przedmiotów zawodowych-technik obsługi turystycznej
      StPr/18/0631
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      praca z uczniami szkoły ponadgimnazjalnej
      StPr/18/0630

      osbsługa klienta,sprzedaż towaru w sklepie spożywczym
      StPr/18/0632
      data rozpoczęcia pracy od 14.11.2018

      prace ślusarsko-spawalnicze
      StPr/18/0579
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2018
      wynagrodzenie od od 15,5 PLN

      Znajomość prawa budowlanego, znajomość programu 3D, 2D(auto cad), nadzór nad pracownikami budowlanymi, prowadzenie książek obiektów wielkoobszarowych
      StPr/18/0574
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2018
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      roboty remontowo-budowlane
      StPr/18/0567
      data rozpoczęcia pracy od 21.09.2018
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      pakowanie palet,obsługa maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych/po przyuczeniu/
      StPr/18/0549
      data rozpoczęcia pracy od 14.09.2018
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Obsługa klienta, praca w kawiarence, recepcji, utrzymanie czystości w zakładzie
      StPr/18/0454
      data rozpoczęcia pracy od 03.08.2018
      wynagrodzenie od od 1 155 PLN

      Praca od poniedziałku do piatku (wyjście-powrót) na terenie kraju
      StPr/18/0399
      data rozpoczęcia pracy od 02.07.2018
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN