Zamknij

monter instalacji elektrycznych

Nr oferty: StPr/18/0538Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: z
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2018
Wynagrodzenie brutto: do 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wolności 44, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Wiesława Ostrach
    Numer telefonu: 566900413
    E-mail: wostrach@pup-wabrzezno.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: z
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    sprzątanie pomieszczeń biurowych,prace porządkowo-czystościowe na obiekcie.
    StPr/18/0564
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2018
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN

    prace ślusarskie,roboty remontowo-budowlane
    StPr/18/0568
    data rozpoczęcia pracy od 21.09.2018
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    roboty remontowo-budowlane
    StPr/18/0567

    sprzedaż opału
    StPr/18/0566
    data rozpoczęcia pracy od 24.09.2018
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    z
    StPr/18/0569
    data rozpoczęcia pracy od 17.10.2018
    wynagrodzenie od do 2 100 PLN

    obsługa klienta w sklepie mięsnym
    StPr/18/0570

    z
    StPr/18/0561
    data rozpoczęcia pracy od 11.10.2018

    kierowanie pracą warsztatu samochodowego:ocena stanu technicznego samochodu,diagnoza usterek,kierowanie do naprawy
    StPr/18/0559
    data rozpoczęcia pracy od 18.09.2018
    wynagrodzenie od 4 000 - 4 500 PLN

    z
    StPr/18/0558

    kompleksowa obsługa konsumenta w restauracji,przygotowanie szkła,sztućców oraz porcelany do wydawania potraw,napojów,nakrywanie stołów do konsumcji,serwowanie potraw i napojów,obsługa cateringu u klie
    StPr/18/0555
    data rozpoczęcia pracy od 17.09.2018
    wynagrodzenie od od 2 110 PLN