Zamknij

operator koparko-ładowarki

Nr oferty: StPr/18/0512Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Tischnera 6, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace usługowe w zakresie koparko-ładowarki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 30.08.2018
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • operator koparko-ładowarki
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zakład Wielobranżowy GAMECH
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Tischnera 6, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Wiesław Gaweł
      Numer telefonu: 605 069 133
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      sprzątanie pomieszczeń biurowych,prace porządkowo-czystościowe na obiekcie.
      StPr/18/0564
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2018
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN

      prace ślusarskie,roboty remontowo-budowlane
      StPr/18/0568
      data rozpoczęcia pracy od 21.09.2018
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      roboty remontowo-budowlane
      StPr/18/0567

      sprzedaż opału
      StPr/18/0566
      data rozpoczęcia pracy od 24.09.2018
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      z
      StPr/18/0569
      data rozpoczęcia pracy od 17.10.2018
      wynagrodzenie od do 2 100 PLN

      obsługa klienta w sklepie mięsnym
      StPr/18/0570

      z
      StPr/18/0561
      data rozpoczęcia pracy od 11.10.2018

      kierowanie pracą warsztatu samochodowego:ocena stanu technicznego samochodu,diagnoza usterek,kierowanie do naprawy
      StPr/18/0559
      data rozpoczęcia pracy od 18.09.2018
      wynagrodzenie od 4 000 - 4 500 PLN

      z
      StPr/18/0558

      kompleksowa obsługa konsumenta w restauracji,przygotowanie szkła,sztućców oraz porcelany do wydawania potraw,napojów,nakrywanie stołów do konsumcji,serwowanie potraw i napojów,obsługa cateringu u klie
      StPr/18/0555
      data rozpoczęcia pracy od 17.09.2018
      wynagrodzenie od od 2 110 PLN