Zamknij

Jedzie pociąg z daleka - kolejowa ekspozycja w WDK

08:43, 02.06.2018 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Kolejowa ekspozycja w WDK

,,Jedzie pociąg z daleka” – to tytuł ekspozycji otwartej 25 maja w Wąbrzeskim Domu Kultury. Autorem prac jest Bartek Pastuszak oraz wspierająca go kadra instruktorów Warsztatu Terapii Zajęciowej w Wąbrzeźnie.

Pan Bartek jest mieszkańcem Łopatek. Ukończył Zasadniczą Szkołę Zawodową
w Wąbrzeźnie, zdobywając zawód piekarza oraz Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych
w Wąbrzeźnie. Jest osobą pracowitą i bardzo dokładną, która chętnie pomaga innym
w trudnych sytuacjach życiowych.

Artysta jest podopiecznym Warsztatu Terapii Zajęciowej w Wąbrzeźnie. Jego hobby to właśnie kolejnictwo i wszystkie atrybuty z tym tematem związane. Ponadto pasje autora wystawy obejmują geografię oraz drzewa, które szkicuje ze szczegółami charakterystycznymi dla danego gatunku. Jego prace wykonane są w technice rysunku technicznego (kredki, długopisy, ołówek).

Obrazy, które tworzy przyciągają wzrok nie tylko starannością, estetyką ale również doborem barw i ekspresją. Warto zobaczyć tę niecodzienną wystawę tego wyjątkowo pogodnego artysty. Niewątpliwie będzie ona dużą niespodzianką dla dzieci

(K.T)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© wabrzezno365.pl | Prawa zastrzeżone