Zamknij

Dni Wąbrzeźna. Turniej szachowy wyłonił zwycięzców

18:58, 07.06.2018 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Turniej szachowy rozegrany…

6 czerwca w Wąbrzeskim Domu Kultury został zorganizowany Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży. Zawody zorganizowane zostały w ramach Dni Wąbrzeźna.

Szachiści pod okiem Arkadiusza Żabińskiego walczyli o zwycięstwo. Do szachownic zasiadło 8 osób. Spośród wszystkich zawodników najlepszym okazał się Adrian Retz, II miejsce zdobył Marcin Welter , III miejsce przypadło Witoldowi Malinowskiemu natomiast, na IV miejscu uplasowała się Agnieszka Retz.

Zwycięzcy otrzymali od organizatora pamiątkowe dyplomy, medale i nagrody rzeczowe. Gratulujemy umiejętności i zapraszamy na kolejne spotkania z szachami w Wąbrzeźnie!

źródło: WDK

(K.T)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© wabrzezno365.pl | Prawa zastrzeżone