Zamknij

Już jutro bieg dla dzieci Ergis Mali Twardziele 2. Pół tysiąca uczestników!

14:31, 22.06.2018 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Już jutro ( sobota 23.06)  wystartuje kolejna, druga edycja biegu dla dzieci z przeszkodami Ergis Mali Twardziele. Teren należący do grupy Ergis, głównego sponsora biegu właśnie jest przygotowywany. Organizatorem imprezy są członkowie stowarzyszenia Miastoaktywni.pl.

Po bardzo udanej, pierwszej imprezie było wiadomo, że kolejna musi się odbyć. Kilkuset małoletnich uczestników przeżyło w ubiegłym roku być może przygodę życia, pokonując kolejne przeszkody. Zmagania z przeciwnościami wcale nie były łatwe, pokonanie wzniesień, opon i tuneli odstraszyłoby niejednego dorosłego. Dzieci poprzednia przygoda nie odstraszyła, wręcz przeciwnie. Do tegorocznej edycji zgłosiło się pół tysiąca uczestników!  Ci, którzy zdążyli się zapisać mogą spodziewać się równie wielkich emocji jak rok temu. 

Chętnych do obejrzenia zmagań zapraszamy już od 14.45.  Wcześniej, o 13.30 dojdzie do rejestracji zawodników.

Powodzenia!

(K.T)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© wabrzezno365.pl | Prawa zastrzeżone