Zamknij

Strażacy oczyścili dno kąpieliska z ogromnych kamieni, bloczków i niebezpiecznych prętów

22:21, 06.06.2018 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Dwa zastępy Ochotniczej i zastęp Państwowej Straży Pożarnej z wykorzystaniem niedawno nabytego katamaranu oczyszczały dno kąpieliska na j. Zamkowym.

Działania podjęte były w skutek zgłoszenia, dotyczącego informacji o niebezpiecznych przedmiotach znajdujących się pod wodą. 

"Zachowanie osób, które wrzuciło te przedmioty do wody było skrajnie nieodpowiedzialne. Wydostaliśmy z dna jeziora kilkanaście znacznych rozmiarów elementów, odnalezienie i wydobycie niektórych z nich nie było wcale takie proste. Miejmy nadzieję, że takie incydenty nie będą się powtarzać" 

Mówił komendant OSP.

Akcja trwała kilka godzin, podczas których co kilkanaście minut nurkowie eliminowali kolejne zagrożenia.

Zbliżają się wakacje, apelujemy o większą odpowiedzialność. 

(K.T)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© wabrzezno365.pl | Prawa zastrzeżone