Zamknij

Nowy most prawie gotowy. Koniec inwestycji z końcem czerwca

23:01, 05.06.2018 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Nowy most łączący dwa brzegi j. Zamkowego jest już prawie gotowy. Planowany koniec inwestycji to ostatnie dni czerwca. Nowa konstrukcja zastąpiła starą, spróchniałą przeprawę, która musiała zostać rozebrana w związku z fatalnym stanem technicznym. Most stopniowo tracił stabilność, aż zapadł się całkowicie. 

Stary most został rozebrany na przełomie października i listopada 2017 roku. N

Wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych „DŹWIGAR” z Włocławka. Koszt rozbiórki, wykonania  i postawienia wyniesie 1.104.724,50 zł brutto. Firma została wyłoniona w II przetargu.

Projekt budowlano – wykonawczy nowego mostu powstał w Pracowni Projektowej Budownictwa PSBUD w Grudziądz.

 

ZDJĘCIA Z INNEJ PERSPEKTYWY PONIŻEJ

 

(K.T)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© wabrzezno365.pl | Prawa zastrzeżone