Zamknij

106 km/h w terenie zabudowanym. Surowe konsekwencje

13:33, 03.06.2018 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Wąbrzescy policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę Kia Cee’d, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym aż o 56 km/h.

 

28.05.18 r. na obwodnicy  Wąbrzeźna  policjanci wąbrzeskiej „drogówki” dokonywali pomiaru prędkości przejeżdżających pojazdów. Zatrzymali do kontroli auto, którego kierowca w obszarze zabudowanym  jechał z prędkością 106 km/h. Kierującym okazała się 52-letnia mieszkanka naszego powiatu. Kobieta została ukarana mandatem  oraz 10 punktami karnymi. Straciła też prawo jazdy na trzy miesiące.

Wąbrzescy Policjanci apelują i przypominają:

zgodnie z przepisami Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym (powyżej 50 km/h) jest zagrożone utratą prawa jazdy na okres trzech miesięcy.

 

Publikacja: Michał Głębocki

źródło: KPP Wąbrzeźno

(K.T)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© wabrzezno365.pl | Prawa zastrzeżone