Zamknij

Dachowanie na obwodnicy, kierowca przewieziony do szpitala

13:20, 03.06.2018 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Wąbrzescy policjanci prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności zdarzenia drogowego. Doszło do niego na obwodnicy Wąbrzeźna.

Dziś po godz. 19.00 na obwodnicy miasta doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.  Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, iż w aucie awarii uległ układ hamulcowy. W jego wyniku  47 - letni kierujący stracił panowanie nad pojazdem zjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował.  Mieszkaniec Rypina został przewieziony do szpitala. Wąbrzescy policjanci prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych  okoliczności zdarzenia.

Publikacja: Michał Głębocki

źródło: KPP Wąbrzeźno

(K.T)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© wabrzezno365.pl | Prawa zastrzeżone